Dnes odpoledne na Bílé hoře se koná ekumenické shromáždění, kázat bude předseda Ekumenické rady církví a synodní senior ČCE Daniel Ženatý. Přenos setkání začíná ve 14:30 na TV Noe.

V týdnu budeme pokračovat v setkáních online: úterý mládež, středa děti, čtvrtek konfirmační příprava a biblická hodina. Ve středu bude porada sborové diakonie a v pátek setkání bývalých sdruženců.

Staršovstvo na své schůzi 4. listopadu přijalo následující usnesení: Staršovstvo zahajuje proces hledání nového faráře; bude v diskusi na staršovstvu a ve sboru hledat odpověď na otázku, jakou budoucnost sboru si představujeme a jakého faráře hledáme.

Děkuji dnešnímu týmu spolupracovníků – Tomášovi, Jirkovi, Pavlovi, Pavle, Daniele.

Bohoslužby nadále přenášíme online: https://www.youtube.com/results?search_query=%C4%8Dce+st%C5%99e%C5%A1ovice

Přímé spojení na bohoslužby 8. listopadu: https://www.youtube.com/watch?v=HMwCoGQYDw4&feature=youtu.be

Přímé spojení na bohoslužby 15. listopadu: https://youtu.be/Ibb1-YpQpZc

Spojení na biblickou hodinu ve čtvrtek v 19:00:

https://us02web.zoom.us/j/88014611018?pwd=QnhEd0hCNytsSytvSndaWVBxYXJXZz09

Výroční shromáždění našeho sboru, původně připravované na březen, se v době nouzového stavu nemůže konat. Nezbývá než vyčkat, až se riziko nákazy sníží a shromažďování bude opět povoleno.

Sbírka v neděli 8. listopadu bude věnována na potřeby sboru. Můžete přispět buď přes QR kód, který se objeví na obrazovce během ohlášek nebo na  na č.ú. 2000275839/2010, do zprávy pro příjemce pište „sbírka 8.11.“.

Děkujeme!